Szata graficzna

sobota, 26 maja 2012

No.68 Maskotki Euro dla Kamego

Witam!
Jakiś czas temu na blogu Szuflady pojawił się apel (wszystko w linku). Postanowiłam zrobić coś od siebie, mimo mega małego doświadczenia i takie tam. Napisałam maila, dostałam adres do wysyłki, pracę zrobiłam i wysłałam w poniedziałek. Nie wiem czy dotarła na miejsce, mimo, że napisałam przy pracy karteczkę by Ladybug dała znać czy dotarła, no ale mam nadzieję, że nie ma czasu na siedzenie przed kompem i dlatego nie mam od niej żadnej informacji.
Jako, że Euro 2012 zbliża się dużymi krokami zrobiłam coś z tym związanego. Kiedyś kupiłam w Biedronce blok techniczny a na okładce były maskotki Euro właśnie, Slawek i Slavko. Pomyślałam, że się nadadzą ;)
Wycięłam je więc, podkleiłam, dodałam flagi narodowe i tak oto powstał obrazek, coś podobny kształtem do moich siatkarzy. Tekst zawarty na obrazku to część piosenki Liber&InoRos "Czyste szaleństwo".
Niczego na Dzień Mamy nie będzie u mnie, moja mama jakoś nie przepada za moim rękodziełem, ciągle na mnie krzyczy, że coś tnę, kleję (często pyta kiedy w końcu dam sobie z tym spokój.... naprawdę nie jest to miłe... :( ), więc nic jej nie robiłam. Kupiłam za to kwiatka, z tego jest bardzooo zadowolona :)

Pozdrawiam, Paulina :*

3 komentarze:

  1. Kochana szalejesz z tymi pracami:)Super jest:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z Iwona. Bardzo sympatyczna ta praca. Jeśli chodzi o twoją mamę to z czasem się przekona do twojego hobby albo i się przyzwyczai i nie będzie tak nerwowo reagować. Tak więc nie poddawaj się. Nadejdzie taki dzień że poprosi abyś dla niej coś wykonała.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się z Iwona. Bardzo sympatyczna ta praca. Jeśli chodzi o twoją mamę to z czasem się przekona do twojego hobby albo i się przyzwyczai i nie będzie tak nerwowo reagować. Tak więc nie poddawaj się. Nadejdzie taki dzień że poprosi abyś dla niej coś wykonała.

    OdpowiedzUsuń

Serce rośnie z każdym dobrym słowem... Dziękuję! :*