Szata graficzna

piątek, 20 kwietnia 2012

No.61 Michał jak Dzik! Gwiazda sportu.

Witam!
O pracy, którą tu dziś zaprezentuję myślałam już od lutego, bo tyle czasu leżało wydrukowane u mnie zdjęcie sportowca, polskiego siatkarza Michała Kubiaka. Ma na sobie napis marzec i rok 2012 ponieważ pochodzi z kalendarza (wyprodukowała go firma PLUS, która jest sponsorem reprezentacji, niestety było tylko 100 egzemplarzy na cały kraj...zostały zlicytowane w akcjach charytatywnych i wygrane w konkursach, też brałam udział ale się nie udało). Żal mi było wyrzucać to zdjęcie więc wykorzystałam. Dodałam do tego tekturę, kawałki firanki, szarą gazetę, białą i czerwoną wstążkę, sznureczek, białe kropki, takie postarzałe cekiny (FIOLKA przydały się! ^^). Napis na wstążkach brzmi tak:

"Dziku śpiewa!
  Dziku tańczy!
       Dziku w każdym 
     meczu walczy!"
:)

Został on wymyślony przez kibiców, nie wiem czy nie drużyny w której Michał gra na co dzień (Jastrzębski Węgiel). A dlatego taki tekst, bo Michał pokazał, że umie śpiewać (kilkajcie), tańczyć (klikajcie) a przede wszystkim walczyć (kilkajcie). Właśnie po takiej akcji, w której by podbić piłkę zdemolował sędziowski stolik, jego kolega z drużyny Krzysztof Ignaczak, powiedział o nim, że "poszedł jak dzik w żołędzie!" i tak przylgnęła do niego ta ksywka :)
Jest to taki obrazek po prostu z ozdobami, stoi sobie aktualnie na dvd :) Pierwsze zdjęcie przedstawia pracę podczas jej robienia, ułożyłam jak to ma wyglądać i żeby nie zapomnieć zrobiłam zdjęcie.


A tu już gotowa praca.Autograf znajdował się na stronie tego kalendarza, gdy się wydrukował był trochę rozmazany więc poprawiłam go czarnym markerem.


Lubię Michała, naprawdę cenię jego grę i walkę :)

Pozdrawiam serdecznie, Paulina :*

P.S. Ustawiając tytuł posta chciałam na końcu zastosować <3 taki znak. Nie wchodził. Zjadł mi kupę nerwów :P ale już wiem, żeby go tam nie stosować.

8 komentarzy:

 1. Nie wierze własnym oczom! Praca na szóstkę z plusem! Nawet nie ma do czego się przyczepić;-) każdy detal starannie wykonany tworzy spójna całość. Oby więcej takich prac wychodziło spod twoich rąk. Kolorystyka świetna , utrzymana w jednej tonacji i ożywiona narodowymi barwami. Po prostu super! Cieszę się że i cekiny się przydały;-) ja to bym je do kosza wyrzuciła a ty świetnie je wkomponowalas w prace;-) cudenko normalnie ci wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie to śliczne i Kubiaczek w środku :) no nic ja sie mogę tylko zachwycać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Paula wspaniała praca!! koronka i sznureczek dodają uroku tej pracy! bomba :) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Artystyczna dusza ;)) Świetne! Zwłaszcza dlatego, że zawarłaś w tej ramce osobę Michała Kubiaka - wspaniałego, a sory... NAJWSPANIALSZEGO siatkarza pod słońcem ;)

  Pozdrawiam ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. cudo, po prostu cudo ! :D
  pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, wyszło super :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się , że ktoś docenił pracę, w którą bardzo się zaangażowałam . ; )
  http://www.olsztyn24.com/galeria/2164-indykpol-azs---jastrzebski-wegiel-13.html?p=274915 - ja z transparentem . ; )

  Bardzo dziękuję ! Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Serce rośnie z każdym dobrym słowem... Dziękuję! :*